top of page
Spotkajmy się

 Kalendarz spotkań znajduje się na dole strony oraz w zakładce HOME

Spotkania dla dzieci

Sobota godz. 10.30 -11.30
  • Facebook Social Ikona
hands-2847508.jpg

COŚ DLA RODZICÓW

W tym czasie rodzice mają możliwość modlić się o dzieci, porozmawiać o rodzicielstwie, wyzwaniach związanych z wychowaniem, wspierać się nawzajem.   Spotkania są bardzo budujące i zachęcające.

Zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku 3 - 12 lat.

Po spotkaniach jest dużo czasu na zabawę, relacje, kawę i  herbatę.

Dla chętnych prowadzimy również  poradnictwo indywidualne, dla małżeństw i rodzin.

Na niedzielne nabożeństwa zachęcamy, aby przychodzić z dziećmi w każdym wieku ponieważ dysponujemy salą z bezpośrednią transmisją, aby młodsze dzieci mogły zająć się zabawą umożliwiając rodzicom wysłuchanie Słowa.

Zapraszamy !!!

SŁUŻBA DLA RODZIN

Naszym celem jest, aby owocem tej służby były trwałe rodziny, w których Bóg jest wspólną sprawą.  Pragniemy, aby nowe pokolenie dzieci i młodzieży miało bliską relację z Jezusem, trzymali się Go do końca życia i  by umieli zwyciężać i wnosić Boga w życie innych. Chcemy pomóc rodzicom te cele osiągnąć. Są to również dobre spotkania dla rodziców samotnie wychowujących dzieci, którym trudno jest w pojedynkę mówić o Bogu i kształtować właściwy system wartości.

COŚ DLA DZIECI

Dzieci poznają Boga na swoim poziomie. Mówimy do nich łatwym i zrozumiałym językiem, obrazowo, a czasem przez zabawę poznają Biblię i Boga.

Dzieci również uczą się przekładać Słowo Boże na codzienną praktykę w swoim świecie (w domu, w szkole). Kształtują swój charakter, uczą się rozróżniać dobro od zła, szanować rodziców oraz bronić się przed prawdziwymi zagrożeniami, które niesie ze sobą świat.

Uwielbiamy Boga śpiewem i grą na instrumentach, dzieci modlą się o siebie i o chorych, a Bóg potwierdza to uzdrowieniami i wysłuchuje ich głosu. Odpowiadamy na wszystkie łatwe i trudne dziecięce pytania.

Happy Family w przyrodzie
Spotkania młodych dorosłych

Piątek według kalendarza spotkań

Spotkania odbywają się w piątki o godz. 19.00 według kalendarza spotkań.

Jesteśmy zgraną grupą młodych ludzi w różnym wieku. Zapraszamy wszystkich od 18 roku życia. Łączy nas przyjaźń i miłość do Jezusa. Dołącz!

Studenci różnorodności

PRAWDZIWA HISTORIA

Nie wiem czy kiedykolwiek myślałeś w ten sposób, ale kiedy Jezus chodził po ziemi, ponad 2000 lat temu, zanim stał się dorosłym człowiekiem, był nastolatkiem.

Dlatego wie co to są trudy i dylematy życia, wie co to odrzucenie, ponieważ wielokrotnie tego doświadczył, wie co to utrata relacji z Ojcem, ponieważ umierając na krzyżu został osamotniony i odizolowany od Niego, ponieważ wziął na siebie mój i twój grzech i za nas poszedł do piekła. Jednak Bóg wzbudził go z martwych dokonując raz na zawsze zwycięstwa nad śmiercią i dziełem diabła. Ofiara Jezusa nie jest pozbawiona sensu, to wydarzenie ma znaczenie dla ciebie. Jezus zapłacił cenę swego życia, abyś dziś mógł dostać nową szansę.

Wzgardzony był i opuszczony przez ludzi, mąż boleści, doświadczony w cierpieniu jak ten, przed którym zakrywa się twarz, wzgardzony tak, że nie zważaliśmy na Niego. 
4. Lecz on nasze choroby nosił, nasze cierpienia wziął na siebie. A my mniemaliśmy, że jest zraniony, przez Boga zbity i umęczony. 
5. Lecz on zraniony jest za występki nasze, starty za winy nasze. Ukarany został dla naszego zbawienia, a jego ranami jesteśmy uleczeni. 
6. Wszyscy jak owce zbłądziliśmy, każdy z nas na własną drogę zboczył, a Pan jego dotknął karą za winę nas wszystkich… 
11. Za mękę swojej duszy ujrzy światło i jego poznaniem się nasyci. Sprawiedliwy mój sługa wielu usprawiedliwi i sam ich winy poniesie."

Izajasza 53:3

Kalendarz spotkań
2023
bottom of page