W każdy wtorek o 18:30 - 20:30 to czas uwielbienia, przebywania w Bożej Chwale oraz modlitw zradzanych z Bożej obecności.

Jeśli potrzebujesz wsparcia, chcesz porozmawiać, masz pytania, borykasz się z trudnym problemem to zapraszamy w każdą środę w godz. 17:30 - 19:00

po wcześniejszym umówieniu się.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Rozpoczyna się już rok szkolny więc od września zapraszamy na "Spotkania Dziecięce" w soboty o godz. 11.00 według kalendarza.

Więcej informacji w zakładce "Spotkania"

Wszystkie młode osoby od 18 roku życia zapraszamy na "Młodzieżowe wieczory". Młodzieżowy wieczór to: muzyka, Słowo, rozmowy, modlitwy, przekąski... :) itp. To czas relacji ze sobą, poznawania  Boga wraz z rówieśnikami oraz cennych dyskusji. Spotkania są w piątki o godz. 18.30 według  kalendarza spotkań. ZAPRASZAMY!

W związku z epidemią koronawirusa większość spotkań dla rodzin odbywa się na ZOOMIE. Prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy oraz o sprawdzanie kalendarza wydarzeń.

Męskie spotkania odbywają się w wybrane piątki o godzinie 18:30. Dokładny grafik znajduje się w kalendarzu spotkań. Więcej w zakładce "Spotkania"

Kościół Jezusa Chrystusa 
w
Warszawie

E-mail:

kjch.com.pl@gmail.com

Plac Żelaznej Bramy 10

(Pałac Lubomirskich)

Warszawa

  • YouTube
  • Facebook Social Ikona

©2019 Kościół Jezusa Chrystusa w Warszawie